Kargo ve Teslimat Politikası

Merhaba,

Alsanta olarak, müşterilerimize hızlı ve güvenilir kargo hizmeti sunmak için çaba göstermektedir. Aşağıda yer alan kargo politikamız, web sitemizden (internet sitemizden) verilen siparişler için geçerlidir:

Siparişleriniz, ürünlerimizin stoklarında mevcut olduğu durumda, 3-4 iş günü içinde kargoya verilecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde, takip numaranızı da içeren bir onay e-postası alacaksınız.
Kargo süresi, siparişinizin teslimat bölgesine, sevkiyat adresine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Türkiye'de gönderdiğimiz ürünlerin standart kargo süresi genellikle 5-7 iş günüdür.

Yurtdışına gönderdiğimiz ürünlerin ortalama teslim süresi 14+ İş günüdür. Satın aldığınız zaman burada yazılan politikaları okumuş, kabul etmiş sayılırsınız.

Teslimat adresinizin doğru ve eksiksiz olması, kargo şirketinin teslimatını gerçekleştirebilmesi için önemlidir. Yanlış veya eksik teslimat bilgileri nedeniyle oluşacak gecikmelerden ve kargonun tesliminin gecikmesinden alsanta.com / Alsanta sorumlu değildir.
Alsanta, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Lütfen bu kargo politikasını dikkatlice okuyunuz ve herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.
Sipariş verdiğinizde, bu politikalarımızı kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

Saygılarımızla, Alsanta