Müşteri Destek ve İletişim Bilgileri

MÜŞTERİ DESTEK VE İLETİŞİM BİLGİLERİ POLİTİKASI

Hoş Geldiniz! Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Size en iyi hizmeti sunabilmek ve sorularınızı yanıtlayabilmek için buradayız. Lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini ve politika açıklamalarını dikkatlice okuyun.

İletişim Bilgileri

Müşteri Destek Ekibimize aşağıdaki yöntemlerle ulaşabilirsiniz:

Telefon: **Gerekli Durumlarda Sizlere Ulaşacağız
E-posta: alsantadestektr@gmail.com

Çalışma Saatleri

Müşteri Destek Ekibimiz haftanın tüm günlerinde aşağıdaki saatler arasında hizmet vermektedir:

Pazartesi - Cuma: 10.00 - 19.00
Cumartesi - Pazar: 11.00 - 16.00

Sorular ve Yardım

Her türlü sorunuz, ürünlerimizle ilgili bilgi talepleriniz veya yardım ihtiyaçlarınız için lütfen bize ulaşın. Müşteri Destek Ekibimiz, siparişinizin takibi, ürün seçimi, ödeme işlemleri veya iade/iptal işlemleri gibi konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Hızlı ve Etkili Yanıtlar

Müşteri Destek Ekibimiz, taleplerinize mümkün olan en kısa sürede yanıt vermek için çaba göstermektedir. E-posta iletişim yöntemimizle hızlı ve etkili yanıtlar alabilirsiniz. Telefonla iletişimde ise satış ekibimiz gerekli görürse sizlere ulaşacaktır. Müşterilerin telefon üzerinden bizlere destek talebi oluşturması gibi bir durum söz konusu değildir.

Gizlilik ve Güvenlik

Müşteri iletişim bilgilerinizi, gizliliğinizi koruyarak kullanırız.

Geribildirim ve Şikayetler

Müşteri deneyiminizi daha iyi hale getirmek için geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Memnuniyetsizlik veya şikayet durumlarınızda lütfen bize ulaşın, sorunları çözmek ve iyileştirmeler yapmak için elimizden geleni yapacağız.

Bu politika, müşteri destek ve iletişim süreçlerimizi düzenleyen temel bilgileri içermektedir. Lütfen bu politikayı okuyun ve herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmak için buradayız!